Sklep PHU Prestige

 

Wkrótce otwarcie sklepu internetowego, tymczasem zapraszamy na nasze aukcje allegro.pl:

Polecane produkty z naszej oferty

Dwa ręczniki 100x150 z haftem w koszu - np. ślub

ręcznik z haftem komputerowym

Unikalne ręczniki z dowolnym haftem, gustownie zapakowany w kosz wiklinowy, świetnie nadających się na prezenty ślubne. Ręczniki haftowane nadają się od razu do wręczenia. Sam zdecyduj na jaką okazję oraz co na nim się znajdzie. Wybierz z propozycji wzorów lub napisz co miało by się znaleźć, a my stworzymy projekt.

Ręcznik plażowy z haftem 100x150 markowy HIT lata

ręcznik plażowy z haftem

Wysokiej jakości duży ręcznik plażowy 100x150 marki Jack Towell z dowolnym haftem komputerowym gustownie zapakowany. Sam zdecyduj na jaką okazję oraz co na nim się znajdzie. Wybierz z propozycji wzorów lub napisz co miało by się znaleźć, a my stworzymy projekt.

Ręcznik 100x150 z dowolnym haftem w koszu wiklinowym

ręcznik z haftem komputerowym

Unikalny ręcznik z dowolnym haftem, gustownie zapakowany w kosz wiklinowy. Sam zdecyduj na jaką okazję oraz co na nim się znajdzie. Wybierz z propozycji wzorów lub napisz co miało by się znaleźć, a my stworzymy projekt. Haftowany ręcznik zapakowany w kosz wiklinowy świetnie sprawdzą się jako podarunek na ślub lub rocznicę ślubu.

Gruby ręcznik 50x90 z imiennym haftem

ręcznik z haftem komputerowym

Markowy ręcznik 50x90 z imiennym haftem gustownie zapakowany. Ręcznik Jack Towell to produkt znanej i cenionej firmy pod każdym względem. Skład ręcznika to 100% bawełna, gramatura 560g, dobrze wchłania wodę oraz nie farbuje. Super prezent na urodziny, imieniny czy niezwykły podarunek, sam zdecyduj kogo obdarujesz tym niepowtarzalnym upominkiem.