O firmie PHU Prestige

Firma PHU Prestige powstała w 2011 roku jednak doświadczenie jakim posługuje się zespół sięga kilkunastu lat. Zajmujemy się usługami haftu komputerowego.

Wprowadzanie nowych technologii, śmiałe pomysły sprawiają, że wyprzedzamy konkurencję pod wieloma względami.

Nasza oferta została przygotowana tak, aby każdy znalazł cos dla siebie. Wynoknujemy usługę haftu komputerowego na wszelkiego rodzaju tekstyliach - specjalizujemy się głównie w ręcznikach i poduszkach polarowych.

Nasza firma rozwija się w szybkim tempie dodając do swojej oferty nowe produkty oraz stosując coraz nowsze i doskonalsze technologie tj. haft komputerowy czy grawerowanie laserem.

Dlatego warto nam zaufać, sprawdź naszą bogatą ofertę, zapraszamy też do naszych sklepów na terenie Bydgoszczy.

Firma PHU PRESTIGE jest właścicielem marki PrestigeMotoDesign oraz PrestigeCarDesign.

Polecane produkty z naszej oferty

Dwa ręczniki 100x150 z haftem w koszu - np. ślub

ręcznik z haftem komputerowym

Unikalne ręczniki z dowolnym haftem, gustownie zapakowany w kosz wiklinowy, świetnie nadających się na prezenty ślubne. Ręczniki haftowane nadają się od razu do wręczenia. Sam zdecyduj na jaką okazję oraz co na nim się znajdzie. Wybierz z propozycji wzorów lub napisz co miało by się znaleźć, a my stworzymy projekt.

Ręcznik plażowy z haftem 100x150 markowy HIT lata

ręcznik plażowy z haftem

Wysokiej jakości duży ręcznik plażowy 100x150 marki Jack Towell z dowolnym haftem komputerowym gustownie zapakowany. Sam zdecyduj na jaką okazję oraz co na nim się znajdzie. Wybierz z propozycji wzorów lub napisz co miało by się znaleźć, a my stworzymy projekt.

Ręcznik 100x150 z dowolnym haftem w koszu wiklinowym

ręcznik z haftem komputerowym

Unikalny ręcznik z dowolnym haftem, gustownie zapakowany w kosz wiklinowy. Sam zdecyduj na jaką okazję oraz co na nim się znajdzie. Wybierz z propozycji wzorów lub napisz co miało by się znaleźć, a my stworzymy projekt. Haftowany ręcznik zapakowany w kosz wiklinowy świetnie sprawdzą się jako podarunek na ślub lub rocznicę ślubu.

Gruby ręcznik 50x90 z imiennym haftem

ręcznik z haftem komputerowym

Markowy ręcznik 50x90 z imiennym haftem gustownie zapakowany. Ręcznik Jack Towell to produkt znanej i cenionej firmy pod każdym względem. Skład ręcznika to 100% bawełna, gramatura 560g, dobrze wchłania wodę oraz nie farbuje. Super prezent na urodziny, imieniny czy niezwykły podarunek, sam zdecyduj kogo obdarujesz tym niepowtarzalnym upominkiem.