Oferta haftu komputerowego

Oferujemy naszym klientom kompleksową usługę haftu komputerowego na wszelkiego rodzaju tekstyliach: ręcznikach, poduszkach (polarowych, skórzanych) okryciach kąpielowych dla dzieci, kocykach, koszulkach, strojach firmowych, szarfach na wina, czapkach, krawatach itp.

Klient może Sam zdecydować co znajdzie się na nim lub wybrać z propozycji wzorów przygotowanych przez naszych grafików.

Materiały z których wykonujemy nasze produkty są bardzo wysokiej jakości. Ręczniki w naszej ofercie to produkty firmy JACK TOWELL oraz GRENO znane oraz cenione pod każdym względem. Skład ręcznika: 100% bawełna, gramatura 570g/m2(w zależności od producenta), dobrze wchłaniają wodę oraz nie farbują. Każdy Ręcznik zapakowany jest gustownie w ozdobną folię (celofan) udekorowany wstążeczkami. Nasi pracownicy pomogą dobrze dobrac odpowiedni rodzaju haftu, kolorystykę każdy klient otrzymuje projekt który musi zaakcewptować.

Posiadamy wysokiej klasy maszyny firmy Janome oraz jedne z lepszych nici firmy Madeira.

PRZYKŁAD HAFTU NA KOMUTERZE ORAZ W REALU obrazek

Haft komputerowy - wygląd na komputerze i na żywo

haft komputerowy wykonujemy między innymi na niżej podanych na artykułach tekstylnych:

  • ręczniki firmy Jack Towell oraz Greno + haft komputerowy
  • kocyki dziecięce + haft komputerowy
  • okrycia kąpielowe dla dzieci + haft komputerowy
  • szlafroki + haft komputerowy
  • pościele satynowe + haft komputerowy
  • poduszki polarowe + haft komputerowy
  • ściereczki kuchenne + haft komputerowy
  • zestawy ręczników + haft komputerowy
  • zestawy kuchenne (ściereczki + rekawice) + haft komputerowy

Zapraszamy do zapytań ofertowych w sprawie haftu komputerowego lub zapraszamy do naszego sklepu w Bydgoszczy - Fordon oraz na nasze aukcje allegro.pl

Polecane produkty z naszej oferty

Dwa ręczniki 100x150 z haftem w koszu - np. ślub

ręcznik z haftem komputerowym

Unikalne ręczniki z dowolnym haftem, gustownie zapakowany w kosz wiklinowy, świetnie nadających się na prezenty ślubne. Ręczniki haftowane nadają się od razu do wręczenia. Sam zdecyduj na jaką okazję oraz co na nim się znajdzie. Wybierz z propozycji wzorów lub napisz co miało by się znaleźć, a my stworzymy projekt.

Ręcznik plażowy z haftem 100x150 markowy HIT lata

ręcznik plażowy z haftem

Wysokiej jakości duży ręcznik plażowy 100x150 marki Jack Towell z dowolnym haftem komputerowym gustownie zapakowany. Sam zdecyduj na jaką okazję oraz co na nim się znajdzie. Wybierz z propozycji wzorów lub napisz co miało by się znaleźć, a my stworzymy projekt.

Ręcznik 100x150 z dowolnym haftem w koszu wiklinowym

ręcznik z haftem komputerowym

Unikalny ręcznik z dowolnym haftem, gustownie zapakowany w kosz wiklinowy. Sam zdecyduj na jaką okazję oraz co na nim się znajdzie. Wybierz z propozycji wzorów lub napisz co miało by się znaleźć, a my stworzymy projekt. Haftowany ręcznik zapakowany w kosz wiklinowy świetnie sprawdzą się jako podarunek na ślub lub rocznicę ślubu.

Gruby ręcznik 50x90 z imiennym haftem

ręcznik z haftem komputerowym

Markowy ręcznik 50x90 z imiennym haftem gustownie zapakowany. Ręcznik Jack Towell to produkt znanej i cenionej firmy pod każdym względem. Skład ręcznika to 100% bawełna, gramatura 560g, dobrze wchłania wodę oraz nie farbuje. Super prezent na urodziny, imieniny czy niezwykły podarunek, sam zdecyduj kogo obdarujesz tym niepowtarzalnym upominkiem.